Kariéra Muzeum LEGA

Manažer/ka pobočky (Excalibur City) Hatě u Znojma

Sháníme zkušenou osobu, která se postará o pobočku v Hatích u Znojma. Osobnost, která se domluví německy a dokáže podporovat naši firemní strategii a cíle směrem k sobě i ke svému týmu. Opravdového šéfa, který zajistí, aby vše během otevírací doby šlapalo jak má. Vaše role bude klíčová – budete dohlížet na naše muzeum a obchod. Někoho, kdo umí klidně řešit nečekané situace a bude spolupracovat s vedením firmy. Snadno se přizpůsobí novým výzvám, je dobrý v organizaci a umí vést tým, aby naši zákazníci odcházeli vždy spokojení.
Pokud máte zkušenosti s vedením týmu alespoň 3 roky tak jste nás člověk :-).

Co očekáváme:
  • Vedení a rozvoj týmu zaměstnanců včetně plánování směn a monitorování pracovního výkonu
  • Zajištění efektivního provozu muzea, včetně správy zásob, výstavního prostoru a obchodu
  • Komunikace s návštěvníky a zajištění jejich spokojenosti
  • Minimálně 3 roky zkušeností s vedením týmu
  • Vynikající komunikační a organizační dovednosti
  • Cit pro pořádek
  • Domluvit se německy

Co nabízíme:
  • Práci pouze na 15 dní v měsíci (krátký/dlouhý týden)
  • Sick day
  • Příspěvek na dopravu 2000,-