Kariéra Museum of Bricks

Vedoucí směny do Kutné Hory - pobočka Kutná Hora

Sháníme zkušenou osobu, která se postará o naši směnu a zajistí, aby vše během otevírací doby šlapalo jak má. Vaše role bude klíčová – budete dohlížet na naše LEGO muzeum, obchod i bistro, přičemž většinu času strávíte právě v bistru. Potřebujeme někoho, kdo umí klidně řešit nečekané situace a bude spolupracovat s naší hlavní manažerkou. Hledáme člověka, který se snadno přizpůsobí novým výzvám, je dobrý v organizaci a umí vést tým, aby naši zákazníci odcházeli vždy spokojení.
Požadujeme:
  • Zkušenost s podobnou pozicí výhodou (např. gastro, maloobchodech, recepce hotelu, prodejce ...)
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Prozákaznický přístup

Nabízíme:
  • Vaše práce a nasazení si zaslouží víc než jen základní mzdu. U nás dostanete odměny, které odrážejí váš přínos a úsilí – protože si vážíme každého člena našeho týmu a víme, jak ocenit skvělou práci
  • Práci v režimu krátký/dlouhý týden
  • Zaplacenou každou minutu kterou odpracujete navíc
  • Příjemné rodinné prostředí a kolektiv
  • LEGO sety v hodnotě 5000,-
  • Zaměstnanecká sleva na naše produkty a služby 30-50%

Své životopisy zasílejte na nabor@museumofbricks.cz nebo volejte +420 721 043 717 Dana Jakubcová