Kariéra Muzeum LEGA

Brigáda v Museum of Bricks Kutná Hora

Hledáme brigádníky do našeho týmu v Kutné Hoře!
Máš rád/a různorodost v práci a nevadí ti každý den řešit jiné úkoly? Baví tě komunikace s lidmi? Chceš být součástí jedinečného projektu, který nenajdeš nikde jinde na světě? Pokud ano, neváhej a pošli nám svůj životopis!

Co budeš dělat?
Připrav se na práci, která je každý den jiná a plná zábavy! Budeš střídat stanoviště podle toho, kde tě zrovna potřebujeme. Někdy to bude na pokladně v muzeu, kde budeš mít na starosti prodej vstupenek. Jiný den zase budeš v bistru, kde se postaráš o přípravu jídel a nápojů pro naše hosty. A když bude třeba, zaskočíš i v hotelu, kde pomůžeš s úklidem a přípravou pokojů pro nové hosty.

Co od tebe očekáváme?
Hledáme někoho, kdo je plný energie a má pozitivní vibe! Chceme, aby jsi si práci užíval/a a přistupoval/a k ní s nadšením. Je super, když jsi otevřený/á a rád/a mluvíš s lidmi, protože budeš každý den komunikovat s našimi návštěvníky. Flexibilita je klíčová, protože každý den přináší něco nového a nečekaného. A jestli máš chuť se učit nové věci a rozvíjet se, u nás máš zelenou! Tady můžeš rozjet svou kariéru a získat skvělé zkušenosti.
Co ti nabízíme?
  • Mzdu 130-140 Kč/hod/ v čistém
  • Pracuješ když  máš čas
  • Slevy na LEGO®  stavebnice a vybrané služby a produkty